Wczasy nad morzem Rewal

Pokoje

Dla gości obiektu FRAJDA przygotowaliśmy 12 przytulnych, dwuosobowych pokoi urządzonych w wysokim standardzie, dzięki czemu wczasy nad morzem w Rewalu będą wyjątkowo komfortowe. Każdy z pokoi wyposażony jest w 32 calowy telewizor, minibar i sejf, który może zmieścić 15 calowy laptop.

Oferujemy pokoje z pięknie wyposażonymi łazienkami, w których nasi goście mogą korzystać z suszarki do włosów, puszystych ręczników i przyborów do kąpieli. Wszystkie pokoje posiadają balkony, a pokoje znajdujące się na parterze bezpośrednie wyjście do ogrodu i na basen (są to pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych). W części pokoi zapewniamy dodatkowe miejsce do spania.

Zmotoryzowani goście naszego obiektu mają zapewnione miejsce na monitorowanym parkingu na terenie ośrodka.

Obiekt FRAJDA zabezpieczony jest monitorowany oraz zabezpieczony przez wysokiej klasy instalacją przeciwpożarową. Dostęp do pokoi za pomocą karty magnetycznej zapewnia dyskrecję i bezpieczeństwo. Istnieje możliwość indywidualnego uzbrojenia pokoju w alarm. Dzięki takim rozwiązaniom Państwa wczasy nad morzem Rewal będą bezpieczne i niezapomniane.