Poznaj nasz dom wypoczynkowy urządzony w wysokim standardzie

POCZUJ FRAJDĘ

Jesteśmy pewni, że wczasy nad morzem w Rewalu, spędzone w naszym domu
wypoczynkowym dostarczą Państwu niezapomnianych przeżyć i
mnóstwa…frajdy

Dom wypoczynkowy Frajda położony jest w cichej i przyjaznej okolicy Rewala, 10 minut od plaży. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 12 komfortowo urządzonych pokoi, w tym dwa przystosowane dla osób niepełnosprawnych.


Zmotoryzowani Goście naszego obiektu mają zapewnione miejsce parkingowe na terenie ośrodka. Dom wypoczynkowy jest monitorowany i zabezpieczony wysokiej klasy instalacją przeciwpożarową. Nasi Goście korzystają z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu. Dostęp do pokoi umożliwiają karty magnetyczne, zapewniające dyskrecję. Dzięki takim rozwiązaniom Państwa wczasy nad morzem będą bezpieczne.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wszystkich atrakcji, jakie czekają na naszych Gości.

GALERIA ZDJĘĆ

Zobacz zdjęcia

NASZE POKOJE

Dla gości Pensjonatu FRAJDA przygotowaliśmy 12 przytulnych, dwu i trzyosobowych pokoi urządzonych w wysokim standardzie.

Dzięki temu Państwa wczasy nad morzem w Rewalu będą wyjątkowo komfortowe.

Każdy z pokoi wyposażony jest w 32 calowy telewizor, minibar i sejf, który może zmieścić 15 calowy laptop.

Oferujemy pokoje z pięknie wyposażonymi łazienkami, w których nasi goście mogą korzystać z suszarki do włosów, puszystych ręczników i przyborów do kąpieli. Wszystkie pokoje posiadają balkony, a pokoje znajdujące się na parterze bezpośrednie wyjście do ogrodu i na basen (są to pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych).

Nasi goście mogą skorzystać z podświetlanego basenu zewnętrznego, który dodatkowo wyposażono w masaże wodne i przeciwprąd, ogrzewanego instalacją solarną, a także sauny, jacuzzi, sprzętu treningowego.

Zmotoryzowani goście naszego pensjonatu mają zapewnione miejsce na parkingu na terenie ośrodka. Pensjonat FRAJDA zabezpieczony jest przez wysokiej klasy instalacją przeciwpożarową. Dostęp do pokoi za pomocą karty magnetycznej zapewnia dyskrecję i bezpieczeństwo. Dzięki takim rozwiązaniom Państwa wczasy nad morzem Rewal będą bezpieczne i niezapomniane.

GALERIA ZDJĘĆ

Zobacz zdjęcia pokoi

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Już dziś zarezerwuj
swój wymarzony wypoczynek.

Zarezerwuj swój pobyt

ZAREZERWUJ

Skontaktuj się z nami
Chętnie odpowiemy na pytania

+48 91 400 16 05
+48 607 934 919

Lokalizacja
Dom wypoczynkowy – ul. Łokietka 15
Domki – ul. Albatrosa 8 (Recepcja ul. Łokietka 15)

SPRAWDŹ LOKALIZACJĘ